Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Original language
th: ภาษาต้นฉบับ
