Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: Path
tr: Yol

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: About
tr: Hakkında

en: The redirect has been saved.
tr: Yönlendirme kaydedildi.

en: Hash
tr: Karma
