Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Region
am: ክልል
