Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Core
bg: Ядро

en: Region
bg: Област на сайта
