Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Region
eu: Atal
