Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: This action cannot be undone.
fil: Ang gawaing ito ay hindi maaaring bawiin.

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Regions
fil: Rehiyon
