Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
my: ဒေါင်အလိုက် Tab
