Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nn: Det datamaskinlesbare namnet er i bruk frå før. Det må vera unikt.
