Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Region
pt: Região

en: Regions
pt: Regiões

en: Add region
pt: Adicionar região

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
pt: O nome de máquina já esta em uso. Ele deve ser exclusivo.
