Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Core
lt: Branduolys

en: Region
lt: Sritis

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.
