Register display (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Operations
is: Atgerðir

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Setingar

en: Path
is: Leið

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Other
is: Annað

en: Role
is: Leiklutur

en: About
is: Um
