Register display (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Path
mn: Зам

en: Display
mn: Харуулах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг
