Register display (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
