Register display (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Main
nl: Hoofd

en: Path
nl: Pad

en: Display
nl: Weergeven

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Other
nl: Andere

en: Role
nl: Rol

en: About
nl: Over

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Redirect settings
nl: Omleidingsinstellingen
