Register display (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།
