Register display (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Path
it: Percorso

en: Display
it: Visualizzazione

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Other
it: Altro

en: Role
it: Ruolo

en: About
it: Informazioni

en: Submit button text
it: Testo del bottone invia
