Register display (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Display
jv: Tampilan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani
