Register display (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: Display
oc: Afichatge

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: About
oc: A prepaus

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Select display
oc: Seleccionar un afichatge
