Register display (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path
sq: Pozicioni

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
