Register display (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: Display
sv: Visa

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Other
sv: Övriga

en: Role
sv: Roll

en: About
sv: Om

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp
