Register display (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Main
be: Галоўнае

en: Path
be: Сцежка

en: Display
be: Паказ

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: About
be: Аб
