Register display (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Display
cy: Dangos

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Other
cy: Arall

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun
