Register display (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Path
nn: Sti

en: Other
nn: Andre

en: Role
nn: Rolle
