Register with Stripe (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información

en: Registration successful. You are now logged in.
gl: O rexistro produciuse con éxito. Xa iniciaches a sesión.
