Register with Stripe (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: Registration successful. You are now logged in.
vi: Việc ghi danh thành công. Bây giờ bạn đã đăng nhập.
