Register with Stripe (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.
