Register with Stripe (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి

en: Registration successful. You are now logged in.
te: నమోదు విజయవంతం. మీరు ఇప్పుడు లోనికి ప్రవేశించవచ్చు.
