Entity Registration (3.0.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Host
sl: Gostitelj

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Send
sl: Pošlji

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Close
sl: Zapri

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
