Entity Registration (3.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Find
ug: ئىزدەش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
