Entity Registration (3.1.6) - en to eu translation catalogue (82 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: settings
eu: ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Sent email to %recipient
eu: Bidali eposta %recipient-ri

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Module
eu: Modulua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Position
eu: Kokapena

en: Default state
eu: Lehenetsitako egoera

en: Close
eu: Itxi

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Display label
eu: Etiketa erakutsi

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Usage
eu: Erabilera

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Registration form
eu: Erregistratzeko formularioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
