Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη
