Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone Number
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair
