Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Submit
hi: जमा करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: State
hi: अवस्था

en: Registration Form
hi: पंजीकरण पत्र
