Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Submit
kk: Жіберу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Registration form
kk: Тіркелу формасы
