Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Email
mr: ईमेल

en: State
mr: राज्य
