Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Custom
nn: Tilpassa

en: City
nn: By

en: Registration form
nn: Innmeldingsskjema
