Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Submit
cs: Odeslat

en: Email
cs: E-mail

en: Custom
cs: Vlastní

en: State
cs: Stav

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Registration form
cs: Formulář pro registraci
