Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Custom
cy: Addasu

en: City
cy: Tref
