Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Submit
de: Absenden

en: Email
de: E-Mail

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: State
de: Status

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Registration Form
de: Registrierung

en: Registration form
de: Registrierungsformular

en: Middle Name
de: Zweiter Vorname

en: Cricket
de: Kricket

en: Street 1
de: Strasse und Hausnummer

en: Street 2
de: Adresse (Zusatz)
