Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Custom
eo: Propra

en: City
eo: Urbo
