Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Submit
he: שלח

en: Email
he: דוא"ל

en: Custom
he: מותאם

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Registration form
he: טופס רישום
