Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Email
hu: E-mail

en: Custom
hu: Egyéni

en: State
hu: Állapot

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Registration Form
hu: Regisztrációs űrlap

en: Registration form
hu: Regisztrációs űrlap

en: Middle Name
hu: Középső név
