Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Submit
it: Invia

en: Email
it: E-mail

en: Custom
it: Personalizzato

en: State
it: Stato

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Registration form
it: Form di registrazione
