Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Submit
ja: 送信

en: Email
ja: メール

en: Custom
ja: カスタム

en: State
ja: 状態

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Washington
ja: ワシントン州

en: Zip
ja: ZIP圧縮

en: Registration form
ja: ユーザー登録フォーム
