Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
