Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
