Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: अनुकूल
