Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Email
ro: email

en: Custom
ro: Personalizat

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector
