Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: State
vi: Bang

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Registration form
vi: Biểu mẫu đăng kí
