Registration types (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Display
pt: Exibição

en: Page title
pt: Título da página

en: Custom
pt: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
